Skip links

محصولات دریایی تحفه از سال ۱۳۸۳ با هدف توسعه فرهنگ مصرف ماهی در کشور وارد بازار گردید. محصولات کنسروی این مجموعه، در مجتمع تولیدی ساحل صید کنارک در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع، و زیربنـای ۹۰۰۰ متر مربـع با بهـره گیـری از تکنـولـوژی های روز دنیا و کادری متـخصص با امـکان تولیـد ۱۵۰,۰۰۰,۰۰ قوطی در سال تولید می گردد. تولید کنسرو ماهی در وزن های مختلف، کنسرو ماهی در روغن زیتون، تن ماهی شویدی، رژیمی و هم چنین کنسروهای سالاد تن ماهی، خوراک تن ماهی و لوبیا، تن ماهی و بادمجان از دستاوردهای این مجموعه می باشد.

ایجاد شبکه ی توزیع تخصصی محصولات دریایی منجمد جهت در دسترس قرار دادن این محصولات در شبکه ی فروشگاهی کل کشور از افتخاراتی است که برای اولین بار در کشور به همت نیروهای متخصص این مجموعه به ثمر نشست.

با توجه به اهمـیت مصـرف ماهی در سبـد کالایی انسان ها و توصیـه اکید کارشناسان به مصرف حـــداقل ۲ بار مـــــاهی در هفتـه این مجمــــوعه سعــی دارد این ارمغـان الهی را به بهتــرین شـکل بر سـر سفـره هم میهنان قرار دهد.

گروه محصولات تحفه سعــی دارد با ســرمشق قراردادن شعار “ ماهی یعنی تحفه ، تحفه یعنی سلامتی ” گامی مهم در جهت ارتقاء سلامت جامعه بردارد.
امید است با یاری خــداوند و با تکیه بر تلاش کارشناسان و کارکــنان به این مهم دست یابیم.

این هلدینگ با به کارگیری چندین کارشناس برجسته صنایع غذایی سعی در آمیختن تجربه و تخصص در تولید محصول با کیفیت عالی جهت عرضه به بازارهای داخلی و خارجی دارد . این شرکت دارای گواهینامه های بین المللی ISO 9001 , ISO 22000 , HACCP است ، همچنین از امتیازات منحصربه فرد این مجموعه داشتن کد اتحادیه اروپا EC Code است ، بنا براین تمامی محصولات این واحد دارای استاندارد اتحادیه اروپا و قابل عرضه در بازارهای اروپا می باشند.

معرفی شرکت های هلدینگ

  • ساحل صید کنارک
  • آرمان جنوب
  • آرمان گستر
  • دانه طلایی

مجتمع تولیدی ساحل صید کنارک در سال ۱۳۸۰ با هدف تولید کنسرو ماهی تون مطابق با استانداردهای جهانی راه اندازی گردید. تولید کنسرو ماهی تون در وزن ها و طعم های مختلف : کنسرو ماهی تون در روغن زیتون، ماهی تون شویدی، ماهی تون فلفلی و …. از تولیدات این مجموعه می باشد.

مجتمع ساحل صید کنارک در شهر کنارک استان سیستان و بلوچستان در کنار منابع عظیم ماهیان تون دریای عمان در زمینی به مساحت ۲۰٫۰۰۰ متر مربع تاسیس گردید و با بهره گیری از تکنولوژی روز، کادری مجرب و ۵۰۰ پرسنل امکان تولید ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ قوطی ماهی تون به وسیله ۸ خط تولید در سال را محقق ساخته است.

شرکت پروتئین “آرمان جنوب” فعال در حوزه فرآوری ماهی فیله و میگو منجمد با برند تحفه از سال ۱۳۸۰ آغاز به فعالیت نموده است. این شرکت با همکاری شرکت پخش تخصصی محصولات دریایی “دریا سلامت” گام های ارزشمندی در جهت عرضه ماهی به تمام نقاط ایران برداشته است.

شرکت فرآورده های پروتئینی آرمان جنوب در زمینی به مساحت ۸۲۵۰ متر مربع در زیربنای ۳۲۰۰ متر مربع با بهره مندی از مدرن ترین تجهیزات برودتی و بسته بندی از کشور آلمان و دانمارک اقدام به عرضه بیش از ۳۰ نوع ماهی و میگو در وزن های مختلف می نماید.

 شرکت آرمان گستر فعال در حوزه تولید انواع قوطی های کنسرو ، با هدف تسهیل روند تولیدات شرکت تحفه فعالیت می نماید. این شرکت همچنین هدف اشتغالزایی در استان سیستان و بلوچستان – چابهار- را نیز دنبال می کند و تا کنون موفق به ایجاد ده ها شغل در این منطقه شده است.

شرکت دانه طلایی در پی انجام مسولیت اجتماعی حفاظت از محیط زیست  و بازیافت ضایعات شرکت تحفه افتتاح گردیده است. این شرکت کلیه ضایعات انواع ماهی ها از جمله ماهی تون را به غذای سالم حیوانات تبدیل می کند. به این ترتیب از ورود این مواد به طبیعت و آلودگی محیط جلوگیری به عمل می آید. همچنین غذای حیوانات با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در ایران تولید خواهد شد.