Skip links

سیب زمینی شکم پر با سالاد تن ماهی

سیب زمینی شکم پر با سالاد تن ماهی

سیب زمینی در همه کشور ها و شهرها طرفدارای خودش را دارد. با ترکیب هر ماده غذایی طعمی فوق العاده پیدا می کند. برای تهیه سیب زمینی شکم پر نیز می توانید از موادی که مورد علاقه خودتان است استفاده کنید. بسیاری از مردم آن را فقط با پنیر تهیه می کنند و عده ای هم داخل سیب زمینی را با گوشت و سبزیجات پر می کنند

اما ما ترجیح می دهیم سیب زمینی را با سالاد تن ماهی درست کنیم که طعی دلنشین و جدید بدست آوریم، همچنین برای کسانی که گوشت قرمز نمی خورند دستور پخت مورد علاقه ای است.

 

مواد لازم

کنسرو سالاد تن ماهی

پنیر موزارلا

سیب زمینی

در صورت در دسترس نبودن می توانید مواد سالاد را جداگانه تهیه کنید و با هم مخلوط نمایید. مواد این سالاد شامل ذرت، زیتون، قارچ، هویج، فلفل دلمه، لوبیا سفید و تن ماهی است.

طرز تهیه سیب زمینی شکم پر

یک سیب زمینی بزرگ را با فرچه و مقداری سرکه خوب بشویید ، قسمت بالای سیب زمینی رو برش بزنید و با چاقو ،روی سیب زمینی خط‌هایی به عمق یک سانتیمتر بزنید بطوری که به پوست و بدنه سیب زمینی آسیبی نرسه . روی سطح سیب زمینی نمک و روغن زیتون بمالید و داخل فر با دمای دویست درجه به مدت پانزده دقیقه بپزید .
بعد از پخت با قاشق کوچکی گوشت سیب زمینی رو خالی کرده با کنسرو سالاد تن ماهی داخل سیب زمینی را پر کنید . روی آن پنیر موتزرالا بریزید و ده دقیقه تا زمانی که پنیر برشته و طلایی شود، در فر قرار دهید.
غذا آماده است! شما میتونید به همین راحتی یک غذای خوشمزه با تن ماهی نوش جان کنید

 

Leave a comment