Skip links

ساندویچ کلاب تن ماهی

ساندویچ کلاب تن ماهی

همه ما روزهایی داریم که به یک غذای دو دفیفه ای و مقوی نیاز پیدا می کنیم . روزهای پر مشغله ای که وقتی برای آشپزی باقی نمی گذارد. گاهی نیز برای آماده کردن میان وعده یا عصرانه بچه ها به مشکل می خوریم.

در این مواقع بهترین انتخاب شما می تواند تن ماهی باشد. هم سرشار از پروتئین است هو ویتامین دی، علاوه بر اینها امگا۳ مورد نیاز بدن را نیز تنظیم می کند. تن ماهی جایگزین سالم فست فودها و ساندویچ های ناسالم است.

پس اگر به فکر سلامت خودتان و کودکان هستید غذای دو دقیقه ای زیر را یاد بگیرید.

 

مواد لازم

تن ماهی ۱ عدد (فلفلی یا شوید یا زیتونی یا ساده)

خیار شور   ۲۰۰ گرم

گوجه  ۱۰۰ گرم

پنیر خامه ای یا پنیر سفید به میزان دلخواه

 

طرز تهیه

خیارشور،گوجه فرنگی و جعفری تازه و پنیر را خرد کنید.  یک کنسرو ماهی تن با طعم دلخواه (تنم اهی فلفلی، شویدی، ساده یا زیتونی)  را با پشت چنگال ریز ریز کنید و همه مواد را  داخل نون تست پر کنید و به شکل قایق برش بزنید .
نوش جان

 

ساندویچ کلاب

ساندویچ کِلاب یک ساندویچ دولایه است که با قرار دادن مواد غذایی بین سه برش نان تست تهیه می‌شود و به عنوان یک مدل فینگر فود میتواند در جشن تولد و مهمانی و به عنوان پیش غذا هم مورد استفاده قرار گیرد .

در این نوع ساندویچ سس مایونز یا پنیر حکم چسب را دارد. پس دو طرف نان تست را با مقداری سس مایونز یا پنیر بپوشانید تا لایه ها به هم بچسبند. تعداد لایه های کلاب سلیقه ای است و میتوان به دلخواه لایه ها را کم و زیاد کنید. کلاب را به شکل مثلث  برش بزنید.

 

Leave a comment