کیفیت محصولات تحفه را چگونه ارزیابی می کنید؟ تحفه - غذای کامل

چاپ PDF

 

شرکت فرآورده های پروتئین آرمان جنوب در سال 1381 تاسيس و در سال 1383 راه اندازی و شروع به فعاليت نمود .اين واحد توليدی در شهر بندری چابهار واقع در شهرک صنعتی چابهار در زمينی به مساحت 8250 متر مربع با زيربنای مفيد 3300 مترمربع احداث گرديده و اکنون با حدود 80 نفر پرسنل مشغول به فعاليت می باشد .فعاليت کارخانه آرمان جنوب در زمينه عمل آوری و بسته بندی ماهی و ميگو و گوشت قرمز می باشد که از تکنولوژی روز دنيا و تاسيسات مجهز و مدرن برودتی شرکت يورک دانمارک بهره مند است . ( لازم بذكر است که شركت يورك دانمارک از بزرگترين توليدکنندگان تجهيزات برودتی در دنيا به شمار می رود .)

اين شرکت با به کارگيری 10 کارشناس برجسته صنايع غذايي سعی در آميختن تجربه و تخصص در توليد محصول با کيفيت عالی جهت عرضه به بازارهای داخلی و خارجی دارد . اين شرکت دارای گواهينامه های بين المللی ISO 9001 , ISO 22000 , HACCP است ، همچنين از امتيازات منحصربه فرد اين مجموعه داشتن کد اتحاديه اروپا EC Code است ، بنا براين تمامي محصولات اين واحد داراي استاندارد اتحاديه اروپا و قابل عرضه در بازارهاي اروپا مي باشند .

مدير عامل : محمدرضا اديب زاده
مدير فروش : رضا کربلايي
مدير بازاريابی : محمد اديب زاده

 


 

مجتمع تولیدی ساحل صید کنارک در سال 1380 با هدف تولید محصولات در یایی مطابق با استانداردهای جهانی راه اندازی گردید.این مجموعه در شهرک کنارک در کنار منابع عظیم تن ماهیان دریای عمان در زمینی به مساحت 12.000 متر مربع و زیر بنای 7000 متر مربع تاسیس گردید و با بهره گیری از تکنولوژی روز ، کادری مجرب و 400 نفر پرسنل امکان تولید 150.000.000 قوطی به وسیله 4 خط تولید در سال را محقق ساخته است.مجتمع تولیدی ساحل صید کنارک را می توان از بهترین و بزرگترین تولید کنندگان کنسرو ماهی در ایران همچنین از بزرگترین وارد کنندگان ماهی تن با بهترین و تازه ترین کیفیت از تمامی مناطق صیادی دنیا که دارای مجوز اتحادیه اروپا می باشند ، دانست. فرآیند تولید محصولات مجتمع ساحل صید کنارک منطبق بر استاندارد های ISO 22000 وISO 9001و با استفاده از ماشین آلات منطبق با فن آوری روز دنیا و پرهیز از استفاده از هرگونه مواد نگهدارنده ، در محیطی کاملاً کنترل شده از لحاظ بار میکروبی ، توسط متخصصین مجرب و کارآزموده تولید می گردد.واحد کنترل کیفیت این مجتمع با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و نیروهای متخصص و روش های تدوین شده استاندارد بر مبنای سیستم تجزیه و تحلیل مخاطره و کنترل نقاط بحرانی (HACCP) کلیه مراحل تولید را تحت نظارت و مراقبت دائم دارد. توجه به سلامتی جامعه و حقوق مشتری ، سرلوحه ی فعالیت های ساحل صید کنارک می باشد.

مدیر عامل : صالح ادیب زاده

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت SSKonarak.com مراجعه نمایید.

مزاياي غذاهاي كنسرو شده

چاپ PDF

مزاياي غذاهاي كنسرو شده شرايط كنوني جامعه به گونه اي است كه اكثر خانواده ها زمان كمتري براي تهيه غذا در منزل دارند ، زندگي ماشيني ، اشتغال پدر و مادر ...از جمله دلايل اين مسأله است . امروزه عرضه طيف گسترده اي از غذاهاي آماده و كنسروي اين مشكل خانواده را حل نموده است . در اين بين غذاهاي اصيل و سنتي ايران كه از لحاظ تأمين مواد مورد نياز بدن بسيار مغذي مي باشند ، از جايگاه ويژه اي در سبد غذايي خانوارهاي ايراني برخوردارند . يكي از راه هاي دسترسي به اين مواد غذايي استفاده از كنسرو اين نوع غذاهاست . در متن ذيل به برخي از مزاياي اين نوع غذاها اشاره شده است:

 

ادامه مطلب...

Go to Top
کلیه حقوق محتوا متعلق به سایت تحفه است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر قانونی می باشد